Aramid Angel Hair – włókna aramidowe do zastosowań akustycznych

Rewolucyjny materiał do stosowania w obudowach głośnikowych, ustrojach akustycznych, pułapkach oraz wszelkich instalacjach, gdzie wymagana jest korekcja dźwięku.

Włókna aramidowe znane są głównie ze swojej niskiej masy w stosunku do wytrzmałości oraz wysokiej odporności termicznej. Prawdopodbnie to, w jaki sposób przewodzą ciepło, powoduje że posiadają jeszcze jedną wyjątkową cechę- wysoką pojemość akustyczną w stosunku do ich objętości i ciężaru. To z kolei daje duże możliwości stosowania aramidów jako materiału tłumiącego w wielu dziedzinach akustyki.

Dzięki zastosowaniu Aramid Angel Hair wewnątrz kolumny znacząco zwiększa się wydajność głosnika: poprawiony balans tonalny, mała reakcja sygnalu, scena dźwiękowa, średni SPL itp.

Ze względu na łatwość zagęszczania lub rozrzedzania włókien w danej przestrzeni, możemy niemal dowolnie modyfikować brzmienie . Przy zastosowaniu już od 3-10 gram na litr obudowy daje słyszalne rezultaty potwierdzone przez wielu użytkowników jaki i laboratoria dźwięku.

Oferowane przez nas włókno ARAMID ANGEL HAIR sprzedajemy w opakowaniach 500g i 1000g.